Sign up with Email

Already have an account? Login


Twój dochodowy biznes zaczyna się od dobrej strony

Projektujemy strony internetowe.
Kierując się misją, która pozwala nam na kreatywne podejście. Nie zapominając o prawdziwym celu strony www. Ma być piękna, dobrze stworzona i bardzo dochodowa. Pozwól nam pokazać tobie nasz proces budowy strony www.


Dowiedz się jak wygląda
projektowanie stron www kliknij i odkrywaj →

Proces tworzenia strony

Poznajmy się, pokaż nam czego oczekujesz. Poznajemy twój rynek i twoją konkurencję, oraz organizujemy projekt.

Opowiesz nam o swoim biznesie. Dowiemy się o jego celach i misji. Powiesz nam jak widzisz przyszłość swojej firmy i jak chcesz ją rozwijać. Porozmawiamy o wyglądzie strony internetowej oraz dobierzemy odpowiednie moduły. Poznamy twoją konkurencję i rynek. Uruchomimy projekt

Projekt graficzny strony www

Projekt graficzny

Przygotujemy projekt graficzny, przedstawimy wygląd i interfejs witryny. Na tym etapie będziesz mógł nanieść poprawki. Aby nie zakłucić szybkości realizacji zlecenia oraz nie generować dodatkowych kosztów tylko na typ etapie możliwe są zmiany w projekcie.

Budowa strony www. Programowanie stron www

Budowa

Zasiadamy przed komputerami. Popijając kawę pracujemy nad wprowadzeniem projektu graficznego w życie. Czas jaki potrzebujemy na ten krok jest różny. Wszystko zależy od skomplikowania projektu, oraz ilości zleceń w produkcji.

Programowanie stron www

Publikacja i działania marketingowe

Od tego momentu będziesz posiadał dobrą stronę dla swojego biznesu. Dodatkowo podpowiemy Ci jak skutecznie zdobywać nowych klientów przez Internet.

Już wiesz jak wygląda budowa strony www przez WebWay

Przejdź do cennika, wybierz pakiet i zamów witrynę taką jakiej potrzebujesz.

Sprawdź cennik i zamów
Strona www
Strona www
Strona www
Strona www
Strona www