Sign up with Email

Already have an account? Login


Najczęściej zadawane pytania naszych klientów
Zastanawiasz się czym jest

Znajdź odpowiedzi na twoje pytania

 • Czy wystawiacie faktury?
  Tak wystawiamy faktury. Jesteśmy legalnie zarejestrowaną firmą :)
 • Co to jest domena?
  Jest to unikalny, niepowtarzalny adres internetowy, konieczny do zaistnienia strony w internecie.
 • Co to jest hosting?
  Jest to miejsce, gdzie fizycznie trzymane są pliki i bazy danych strony internetowej. Hosting działa 24 godzin na dobę, dzięki temu twoja strona jest ciągle aktywna w Internecie.
 • Czy mogę sam zarządzać swoją stroną?
  Tak, standardowo każda projektowana strona www jest wyposażona w system zarządzania treścią. System umożliwa zmianę większości informacji na stronie, oraz dodawanie nowych.
 • Czy moja strona będzie wyświetlana na urządzeniach mobilnych?
  Tak. Wykonujemy strony tylko responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. Każda z takich stron internetowych automatycznie dopasowuje się do ekranu urządzenia. Dodatkowo projekt strony internetowej w wersji responsywnej jest lepiej oceniany przez google.
 • Czy moja strona może być wykonana w kilku językach?
  Tak. Jest to dodatkowo płatna opcja. Możemy wykonać stronę internetową w kilku bądź klikunastu językach. Dodatkowo oferujemy profesjonalne tłumaczenia językowe.
 • Czy otrzymam gwarancję na stronę www?
  Na wykonaną stronę internetową udzielamy dożywotniej gwarancji, ale tylko w przypadku korzystania z naszego hostingu. Nie możemy zagwarantować poprawnego i bezpiecznego działania serwera wybranego przez naszego klienta.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do zakładki kontakt i napisz do nas. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Odpowiadamy w 30 minut.

Kontakt