Webway
Mühlweg 6
02826 Görlitz Deutschland
info@webway.pl
+49 152 23139884

Content plany

Content plany

Content plan to kompleksowa strategia dotycząca publikacji różnych treści w internetowych kanałach dystrybucji. Jeżeli posiadasz stronę www lub firmowy fanpage na social mediach, to prawdopodobnie zamieszczasz na tych platformach oryginalny content, wpisujący się w założenia i politykę Twojego przedsiębiorstwa. Jednakże, prowadzenie działań marketingowych na różnych płaszczyznach w Internecie, wymaga odpowiedniego przygotowania, koncepcji i harmonogramu. Stąd też, na ratunek przychodzą content plany, które nierzadko odgrywają w firmowych działach marketingowych kluczową rolę.

W firmie Webway prowadzimy wiele niemieckich projektów, dlatego wiemy, jak istotne jest stworzenie odpowiednich planów contentowych. Przeprowadzamy wywiad wewnętrzny, jak i zewnętrzny, aby dostosować nasze strategie w 100% do preferencji Klienta, a także zachowań użytkowników. Następnie, dobieramy tematy wpisów względem aktualnych trendów rynkowych oraz dopiero pojawiających się, świeżych zagadnień z określonych branż, ponieważ w naszych działaniach staramy się być zawsze o krok przed firmami konkurencyjnymi. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w ustalaniu harmonogramów wdrożeniowych, nie posiadasz wystarczającej ilości czasu, aby sprostać wszelkim wyzwaniom marketingowym, lub nie chcesz wpaść w pułapkę monotonnego planowania, zdaj się na nas. Specjaliści Webway przygotują dla Ciebie content plan, a Ty będziesz mógł spokojnie realizować pozostałe czynności związane z działaniem firmy. Zadzwoń już dziś i wspólnie zaplanujmy działania promocyjne Twojej marki w oparciu o nowoczesne narzędzia!

SKONTAKTUJ SIĘ
pencilusersrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram