Webway
Mühlweg 6
02826 Görlitz Deutschland
info@webway.pl
+49 152 23139884

Shopify

Planujemy, budujemy, uruchamiamy, a następnie pozycjonujemy

Planujemy, budujemy, uruchamiamy a następnie pozycjonujemy Sklep na najszybciej rozwijającej się platformie E-commerce. Shopify nadaje się świetnie i jest przygotowany pod każdym względem jeżeli chodzi o ekspansje na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski. System Shopify oferuje bardzo dobry Backend, w którym możesz samodzielnie wprowadzić wszystkie możliwe ustawienia, bez zatrudniania programisty.

Początki Shopify to spotkanie 5 osób w kawiarni. Obecnie jest to do ponad 5000 pracownikow rozsianych po całym świecie. Ponad 1 000 000 firm w 175 krajach na całym świecie zarobiło ponad 200 miliardów dolarów na sprzedaży opartej na platformie Shopify.

Tak wdrażamy Twój biznes na platformę Shopify:

  • Analiza i konsultacje z klientem
    Doradztwo w zakresie odpowiednich motywów-projektów sklepu (przedstawiamy zalety i wady). Pomoc w doborze niezbędnych aplikacji w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa.
  • Płatności i wysyłka
    Ustawienie bramki płatności. Wiemy jakie płatności preferuje niemiecki klient sklepów internetowych a jakich systemów unika. Podpowiadamy jaka firme kurierska wybrać i podpinamy wysyłkę. Jeżeli jest potrzeba to szukamy magazynu na terenie Niemiec i firmy, która będzie obsługiwała wysyłkę i zwroty.
  • Szkolenie, pozycjonowanie Shopify oraz wsparcie
    Szkolenie w zakresie korzystania z Shopify na miejscu lub za pośrednictwem video konferencji. Shopify SEO.

Dlaczego Shopify na niemieckim E-Commerce to dobre rozwiązanie?

E-Commerce, czyli handel internetowy cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach. Nic w tym dziwnego, ponieważ klienci doceniają możliwość wygodnego kupowania różnych produktów bez konieczności wychodzenia z domu. Ze względu na duże zapotrzebowanie na sprzedaż internetową, coraz szersze grono handlowców decyduje się na sprzedaż towarów on-line. Wykorzystują oni do tego celu platformę Shopify, która umożliwia założenie oraz prowadzenie własnego sklepu internetowego. Okazuje się, że platforma ta jest dobrym rozwiązaniem dla sklepów, które działają na polskim oraz zagranicznym rynku.

Co warto wiedzieć na temat Shopify?

Shopify to bardzo popularna międzynarodowa platforma, dzięki której możliwe jest założenie własnego sklepu internetowego. Umożliwia ona łatwe dodawanie produktów, ustalanie cen oraz integrowanie wielu różnorodnych metod płatności umożliwiających błyskawiczne przesyłanie środków. Shopify usprawnia zarządzanie zamówieniami oraz posiada wiele innych atutów. Okazuje się, że platforma ta jest bardzo dobrym pomysłem w przypadku przedsiębiorstw planujących prowadzenie działalności handlowej w niemieckojęzycznym Internecie.

Najważniejsze atuty Shopify na rynku niemieckim

Platforma Shopify posiada wiele istotnych zalet, ze względu na które warto z niej korzystać w niemiecki E-Commerce. Oto najważniejsze zalety.

Zgodność z niemieckim prawem

Warto korzystać z platformy Shopify w krajach niemieckojęzycznych ze względu na to, że jest ona zgodna z obowiązującym tam prawem. Handel z wykorzystaniem tego systemu jest więc legalny i nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami dla handlowca oraz kupującego. Niemieccy klienci kładą duży nacisk na zgodność z obowiązującymi przepisami, więc korzystanie z platformy Shopify jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Co więcej klienci w Niemczech mają duże zaufanie do sklepów działających w oparciu o platformę Shopify, a to z kolei sprawia, że będą chętniej robić zakupy w danym sklepie. Dla przedsiębiorcy oznacza to znaczne zwiększenie swoich dochodów osiąganych w niemieckim E-Commerce.

Dobre dopasowanie do języka niemieckiego

Klienci z krajów niemieckojęzycznych zwracają szczególną uwagę na poprawność językową serwisów i sklepów internetowych, które odwiedzają. Strony z błędami językowymi lub niezrozumiałymi wyrażeniami nie są traktowane przez nich poważnie. Na szczęście platforma Shopify posiada wiele wersji językowych przygotowanych przez profesjonalistów. Wśród nich dostępna jest wersja niemiecka, która jest zrozumiała dla naszych zachodnich sąsiadów i zgodna z wszystkimi zasadami prawidłowej pisowni, gramatyki niemieckiej, itp.

Wiele wygodnych form płatności

Kolejnym atutem przemawiającym za korzystaniem z platformy Shopify na niemieckim rynku jest możliwość korzystania z wielu różnych form płatności. Dzięki temu niemieccy klienci mają dostęp do wielu swoich ulubionych metod, a to przekłada się na szybką i sprawną realizację transakcji. W Shopify dostępne są metody, do których klienci z Niemiec mają zaufanie, więc nie będą się bać robić zakupów w sklepie stosującym takie rozwiązania.

Dopasowanie do urządzeń mobilnych

Podobnie jak w przypadku klientów z innych krajów, również klienci niemieccy lubią robić zakupy internetowe korzystając z urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony. Shopify jest platformą precyzyjnie dopasowaną do użytkowania na urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz innymi systemami wykorzystywanymi na sprzęcie mobilnym. Strony na tabletach i telefonach są przejrzyste oraz łatwe w obsłudze.

Pozostałe atuty Shopify w niemieckim E-Commerce

Bardzo ważną sprawą dla handlowców chcących podbić rynek krajów niemieckojęzycznych jest fakt, że sklepy stworzone w oparciu o platformę Shopify wspierają działania SEO oraz szeroko pojęte pozycjonowanie. Oznacza to, że promowanie takich internetowych punktów sprzedaży w Niemczech jest łatwiejsze w porównaniu ze sklepami tworzonymi przy wykorzystaniu standardowych metod.

Nie bez znaczenia jest również łatwa obsługa platformy zarówno dla klientów, jak również dla przedsiębiorców prowadzących sklepy. Wszystkie opcje są czytelne i łatwo dostępne, więc nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć większych problemów z obsługą tego systemu.

Ważną sprawą jest również atrakcyjny, estetyczny wygląd sklepów stworzonych na platformie Shopify. Co prawda Niemcy kładą nacisk na jakość produktów i dostarczanych informacji, ale wygląd sklepu internetowego ma również dla nich dość duże znaczenie.

Niemieccy klienci są bardzo wyczuleni na szybkość i bezpieczeństwo stron internetowych, które odwiedzają. Sklepy stworzone na platformie Shopify wzbudzają u nich duże zaufanie ze względu na stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezpieczeństwo klientom i ich pieniądzom. Co więcej sklepy takie działają bardzo szybko, więc klient nie musi długo czekać na załadowanie się strony z konkretnymi produktami, koszykiem czy też płatnościami.

Jak widać Shopify to platforma, którą warto stosować na niemieckim rynku E-Commerce. Dzięki niej można znacznie zwiększyć popularność i dochody swojego sklepu internetowego.

SKONTAKTUJ SIĘ
pencilusersrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram