Webway
Mühlweg 6
02826 Görlitz Deutschland
info@webway.pl
+49 152 23139884

Model White Label

Dlaczego warto z nami współpracować w modelu White Label?

 • otrzymujesz gotowe rozwiązania już pod swoją marką, w takiej ilości, jaką sam określisz
 • nie wiążemy się z umowami określonymi w czasie – w ten sposób zachowasz pełną elastyczność
 • współpracujemy bez okresów wypowiedzeń – sam decydujesz o przedłużeniu lub zakończeniu procesu działań
 • nie określamy górnej granicy miesięcznego zobowiązania ilościowego – nie ważne ile zleceń przekażesz nam do realizacji, nasze warunki współpracy pozostaną niezmienne
 • zachowujemy przejrzystość działań – w każdym etapie projektu możesz przesłać uwagi, opinie czy też zapoznać się z harmonogramem naszych prac

Oprócz tego, nasze partnerstwo zapewni:

 • możliwość oferowania rozmaitych usług marketingowych, w tym głównie pozycjonowania na rynku niemieckim czy francuskim
 • kreowanie wizerunku na „giganta” rynkowego
 • zwiększanie zysków Twojej firmy
 • większą ilość zasobów
 • łatwość w konkurowaniu z innymi przedsiębiorstwami
 • możliwość trafienia do szerszego kręgu odbiorców

Czym jest model White Label?

Model White Label to forma współpracy, w której wykonujemy daną usługę dla naszego partnera, aby ten mógł następnie dostosować ją do swojej marki, a finalnie sprzedać na własnych warunkach. My jak firma pierwotnie realizująca poszczególne projekty czy działania, nie jesteśmy widoczni dla klienta końcowego. W modelu White Label skupiamy się na dostarczeniu wszystkiego, co jest niezbędne naszym partnerom. W ten sposób maksymalizowana jest liczba usług firmy, natomiast Klient może zamawiać poszerzone świadczenia u zaufanej marki.

Usługa White Label – dla kogo?

Model działania White Label jest szczególnie dedykowany agencjom reklamowym. Dlaczego? Wszystko za sprawą szerokiego rozwoju obszaru marketingowego. Firmy i agencje zajmujące się promocją w sieci znacząco zróżnicowały swoje działania w ostatnich latach, dlatego w Webway pragniemy poszerzyć portfolio Twojej działalności, zajmującej się: PR, SEO, social media marketingiem, content marketingiem, a także kreowaniem wizerunku marek w sieci. Nasza oferta jest również skierowana do wszystkich freelancerów, pragnących rozwinąć swój biznes na różnorodnych płaszczyznach, jednocześnie wciąż zachowując pełną niezależność.

Realizujemy zlecenia w tle i gwarantujemy pełną poufność w całościowym podwykonawstwie. 

White Label – korzyści

Współpraca w oparciu o model White Label to korzyści dla Twojej firmy. Specjaliści z Webway działają na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim pomożemy w skalowaniu firmy na każdym etapie jej rozwoju. Inwestowanie w nasze usługi wpłynie również pozytywnie na rozbudowę oferty Twojej firmy. 

Korzystając z naszej usługi w modelu White Label, redukujesz koszty własnej firmy, ponieważ współpraca z Webway pozostaje mniej kosztowna, niż w przypadku chęci wdrażania nowej usługi w swojej firmie.

Podwykonawstwo Webway – White Label jako nowa generacja rozwoju i współpracy 

Stworzyliśmy atrakcyjne warunki współpracy dla wszystkich firm, agencji i działalności jednoosobowych. Zrzeszamy wielu specjalistów z różnorodnych gałęzi marketingu, co zdecydowanie wpływa na rozwój naszych usług, a także na poziom zadowolenia Klientów.

U nas czekają na Ciebie elastyczne modele cenowe. W zależności od zamawianej usługi, zapotrzebowań czy prac koncepcyjnych, ustalimy stawkę godzinową, która bezpośrednio będzie odwoływać się wyłącznie do Twojego spersonalizowanego zlecenia. W tworzeniu cechuje nas: szybkość realizacji, kreatywność oraz profesjonalne podejście. Podczas wykonywania usług, dysponujemy swoją pomocną dłonią i w każdej chwili możemy doradzić w zakresie szerokich działań marketingowych lub odpowiedzieć na pytania związane z ustalonym projektem. 
Jeżeli poszukujesz ekspertów branży reklamowej, zwłaszcza w dziedzinie zagranicznego pozycjonowania SEO, np. w Niemczech lub Francji, a dodatkowo interesuje Cię model partnerski White Label, to oczekujemy na Twoje zgłoszenie. W Webway czekają na Ciebie nowoczesne formy współpracy i innowacyjne techniki projektowe. Zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ
pencilusersrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram