Webway
Mühlweg 6
02826 Görlitz Deutschland
info@webway.pl
+49 152 23139884

Tworzenie niemieckich treści przez sztuczną inteligencję

Autor: admin
Data: 13 marca, 2022

Rozwój sztucznej inteligencji (z ang. artificial intelligence) osiągnął już punkt, w którym przy content marketingu nie da się już praktycznie odróżnić tekstów maszyny od treści człowieka.

Niezależnie od tego, czy są to posty na blogu czy w mediach społecznościowych, wszelkiego rodzaju reklamy lub opisy produktów. Jest bardzo prawdopodobne, że miałeś kontakt z treściami generowanymi przez sztuczną inteligencję, nie zdając sobie z tego sprawy.

Coraz więcej agencji SEO używa generatorów tekstu do tworzenia wysokiej jakości i atrakcyjnych treści zoptymalizowanych pod kątem SEO. Jakość treści jest już tak dobra, że strony z treściami stworzonymi przez sztuczną inteligencję znajdują się wysoko w wyszukiwarce google.

Jeśli myślisz, że AI może zastąpić całkowicie człowieka, nie zgadzam się z tobą, ponieważ nawet z najlepszym softem jakim jest Jasper potrzebujesz ludzkiego redaktora, który zadba o szczegóły i podejmowanie decyzji.

Sztuczna inteligencja w dzisiejszych czasach nie jest jeszcze w stanie całkowicie zastąpić ludzkich copywriterów - ale współpraca między sztuczną inteligencją a człowiekiem może już osiągnąć nawet pięciokrotnie wyższą produktywność, a tym samym obniżyć koszty tworzenia treści i pozytywnie wpłynąć na cenę pozycjonowania.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii proces pisania zostaje uproszczony. Dlatego każdy, kto potrzebuje treści w dowolnym formacie, niszy lub kategorii, może skorzystać z generatora Ai.

Dużą zaletą AI jest wsparcie w przełamywaniu blokady pisarza. Często generuje pomysły i sugestie, o których być może nie pomyślał.

w 2022 roku nie brakuje narzędzi AI do copywritingu. Wiele z nich jest świetnych na my natomiast zdecydowaliśmy się na wdrożenie w Webway narzędzia Jasper.ai

Jasper to narzędzie do copywritingu AI, które zostało zaprojektowane dla firm, sklepów internetowych, które chcą zwiększyć liczbę konwersji i generować większe przychody. To rewolucyjny produkt, który łączy w sobie najlepsze cechy ludzkich copywriterów ze sztuczną inteligencją.

Generator tekstu Jasper AI

Jasper oferuje dziesiątki szablonów, które pomogą Ci zacząć pisać.

Niezależnie od tego, czy chcesz napisać tekst reklamy na Facebooku, zarys postów na blogu, opisy produktów Amazon, nagłówki, czy cokolwiek innego, prawdopodobnie będziesz w stanie zacząć od szablonu, który poprowadzi Cię dalej.

Najważniejsze cechy Jaspera?

Jasper potrafi wiele rzeczy, a oto kilka ważnych szablonów:

AIDA Framework — jedna z najstarszych ram marketingowych na świecie, która przyciąga uwagę, zainteresowanie, pożądanie i konwersję.

Zarys bloga — użyj tego szablonu jako punktu wyjścia dla swoich postów na blogu, a następnie edytuj go za pomocą sugestii Jasper AI.

Wyjaśnij to dziecku — przeformułuj tekst, aby był łatwiejszy do zrozumienia i łatwiejszy do przeczytania.

Rozszerzenie zdania — rozwiń krótkie zdanie lub kilka słów w dłuższe zdanie, które jest kreatywne, interesujące i wciągające.

Pracuje w ponad 25 językach — oznacza to, że ​​Jasper AI może pomoc napisać niemieckie, polskie, angielskie, francuskie, hiszpańskie teksty. Możemy tylko potwierdzić, że z językiem niemieckim radzi sobie znakomicie. Jest więc potężnym narzędziem SEO do pozycjonowania stron w Niemczech.

Przy generowaniu treści nie ma żmudnego procesu ani otwierania zbędnych zakładek. Dosłownie wystarczy kliknąć „Generuj Content” i masz świeżo wyselekcjonowane 100% oryginalne treści w ciągu 10 sekund.

Możliwe jest również dostosowanie stylu pisania poprzez nadanie przymiotników, takich jak np. profesjonalnie, optymistycznie etc. Jeśli podasz imię sławnej osoby, sztuczna inteligencja spróbuje dopasować styl tej osoby.

Jasper ai nie jest aplikacją mobilną ani aplikacją komputerową. Jest to narzędzie hostowane w chmurze, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem dowolnej przeglądarki.

Generatory tekstu piszą w języku niemiecki w zaskakująco dobrej jakości

Niemieckie treści tworzone przez sztuczną inteligencję są coraz lepsze. Często są tak dobre, że nie da się ich odróżnić od tych stworzonych przez ludzi.

Naśladują różne style pisania, a nawet ujawniają emocje. Są unikalne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Jasper AI posiada wtyczkę Copyscape do sprawdzania plagiatu, co oznacza, że ​​nie ma szans, aby stworzyć kopie jakiegoś tekstu.

Killer Combo: Jasper + Surfer SEO

Świetna integracja między dwoma mocnymi narzędziami SEO.

Jako firma Webway zajmująca się niemieckimi treściami używamy Jasper i Surfer SEO do tworzenia treści. Zawsze tekst wygenerowany w Jasper wymaga optymalizacji w Surfer SEO. Używamy tych dwóch narzędzi razem, aby zwiększyć wydajność, a jednocześnie tworzyć treści niezwykle wysokiej jakości. Ogólnie podczas pracy z Ai moim zdaniem Surfer SEO lub podobny soft do optymalizacji to "must have", żeby uniknac keyword stuffing.

Wnioski dotyczące content marketingu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja ma już potencjał, by usprawnić Twój biznes na wiele różnych sposobów. Tworzenie treści za pomocą sztucznej inteligencji to świetny sposób dla firm każdej wielkości na szybkie i niedrogie uzyskiwanie wysokiej jakości treści.

Narzędzia AI mogą być pomocne w tworzeniu angażujących postów na blogu lub innych materiałów marketingowych. Istnieją różnice jakościowe między dostawcami, dlatego warto trzymać się liderów rynku.

Patrząc w przyszłość, nie ma wątpliwości, że wykorzystanie sztucznej inteligencji będzie ważną częścią każdego internetowego biznesu. Dlatego wskazane jest, aby zintegrować technologię z Twoją firmą na wczesnym etapie.

Przeczytaj również

Wzrost przychodu o 87% w 3 miesiące i 692% ROAS-Google Ads rynek niemiecki

Skalowanie reklam pozwala na maksymalizację wyników z najskuteczniejszych kampanii przy utrzymaniu oczekiwanego zwrotu z inwestycji. Można to zrobić na kilka sposobów, m.in.: zwiększając wydatki na reklamę, doskonaląc teksty i graficzne materiały reklamowe, dodając listy odbiorców. Optymalizacja reklam, zwiększenie przychodu w krótkim okresie czasu było celem Echt Hair, o którym mowa w poniższym artykule. Echthaar Extensions […]

Zobacz
Wielka fala roszczeń odszkodowawczych w Niemczech z powodu Google Fonts

W ostatnim czasie jest wiele roszczeń o odszkodowania na terenie Niemiec od osób prywatnych i agencji z powodu czcionek Google. Próbują wyciągnąć pieniądze od operatorów stron internetowych kierowanych do niemieckich odbiorców na podstawie wyroku niemieckiego sądu LG Monachium. Wszystko za sprawą tego, że 20 stycznia 2022 r. Sąd Okręgowy w Monachium I potwierdził w swoim […]

Zobacz
Struktura witryny w pozycjonowaniu stron internetowych w Niemczech

Specyfika pozycjonowania stron internetowych w Niemczech nieco różni się od tego samego procesu dla witryn w Polsce. Zmienne czynniki można zauważyć już na samym początku układania strategii na rynku zagranicznym. Kompleksowy projekt warto rozpocząć od wyboru najistotniejszej części witryny – struktury. Wyróżnia się: Krajową witrynę najwyższego poziomu Podkatalogi dla poszczególnych państw Subdomeny dla danego kraju […]

Zobacz
Social Media Marketing w Niemczech - czy warto w niego inwestować?

Social Media - w dzisiejszych czasach każdy ma z nimi do czynienia na co dzień. Bezwzględne statystyki pokazują, że przeciętny Europejczyk na media społecznościowe poświęca około dwóch godzin dziennie. Czy to dużo? Może się wydawać, że nie. Sytuacja diametralnie się zmienia, kiedy pod lupę weźmiemy dłuższy okres czasu. Amerykańska agencja marketingowa Mediakix obliczyła, że każdy […]

Zobacz
Tworzenie niemieckich treści przez sztuczną inteligencję

Rozwój sztucznej inteligencji (z ang. artificial intelligence) osiągnął już punkt, w którym przy content marketingu nie da się już praktycznie odróżnić tekstów maszyny od treści człowieka. Niezależnie od tego, czy są to posty na blogu czy w mediach społecznościowych, wszelkiego rodzaju reklamy lub opisy produktów. Jest bardzo prawdopodobne, że miałeś kontakt z treściami generowanymi przez sztuczną inteligencję, nie […]

Zobacz
pencilusersrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram